Опис

Мус для тіла для набуття засмаги без сонця. Має накопичувальний ефект, яскраво проявляється через 5-6 годин. Не залишає плям, не жирний, не липкий. Легко вбирається та надає шкірі ефекту рівної природної засмаги. Комбінація дигідроксіацетону та кето-цукру еритрулози, отриманих біотехнологічним шляхом, відповідають за інтенсивність тону в залежності від фототипу шкіри, тим самим створюючи натуральний, рівномірний і стійкий ефект натурального тону засмаги. 

Мус-автозасмага для тіла Hillary Self Tan Bronzing Touch, 150 мл

Дигідроксіацетон проявляє засмагу вже через декілька годин після нанесення та остаточно проявляється протягом доби. Еритрулоза починає діяти через 4-3 дні після першого нанесення та забезпечує стійкий ефект до 7 днів. Компоненти ідеально взаємодіють, дозволяючи швидко отримати рівномірну природну засмагу з довготривалим ефектом.

 

Підходить для всіх типів шкіри, в тому числі чутливої.  Не залишає слідів на одязі. Можна застосовувати під час вагітності.

 

Активні компоненти

Еритрулоза:

– продукт для засмаги без сонця, створений на основі природного цукру малини; 

– дає рівномірне природне тонування, яке проявиться через 4-5 днів використання та зберігає забарвлення шкіри 2-3 тижні.

– використовувати еритрулозу  можна як завгодно довго, хоч цілий рік;

– реакція, що дає колір засмаги, проходить у верхніх шарах епідермісу.

 

Дигідроксиацетон:

– надає шкірі засмаглий колір як після декількох годин без перебування на сонці;  

– створює інтенсивність кольору  шкіри пропорційно кількості нанесень; 

– проявляється через кілька годин після нанесення та остаточно посилюється протягом доби; 

– забезпечує рівномірну засмагу без плям та розводів.

Мус-автозасмага для тіла Hillary Self Tan Bronzing Touch, 150 мл

Спосіб використання: за добу до нанесення автозасмаги ретельно поскрабувати тіло. Нанести засіб на тіло тонким рівномірним шаром. Дати увібратися. Наносити за допомогою рукавиці-аплікатора для запобігання забарвленню рук. Щоб засмага проявлялася швидше, краще робити процедуру нанесення відразу після душу, коли шкіра ще волога. 

Для отримання інтенсивного відтінку засмаги  достатньо наносити засіб 3 дні поспіль. Для підтримання ефекту повторювати нанесення мусу 1 раз на 4-5 днів.

Мус-автозасмага для тіла Hillary Self Tan Bronzing Touch, 150 мл