Розпродаж!

571

Опис

Набір, що призначений проти випадіння волосся сприяє оновленню та прискоренню росту нового волосся, стимулює прискорення переходу з стадії росту волосся телогену до анагену, а також активізує обмінні процеси у шкірі голови. Мезороллер для шкіри голови – ефективний та безпечний б'юті-гаджет, що дозволить швидко покращити стан волосся. Систематичне застосування гарантує позитивний та тривалий результат. А висококонцентрований комплекс для волосся з екстрактом карликової пальми CONSENTRATE SERENOA призначений для активації волосяних фолікулів, що знаходяться у фазі сну. Відновлює волосся, надає йому сили, робить слухняним. 

 

До набору входять:

 1. Мезороллер для шкіри голови Hillary;

 2. Висококонцентрований комплекс для волосся з екстрактом карликової пальми Hillary CONСENTRATE SERENOA, 50 мл.

 

 

Спосіб застосування: 

 1. Вимийте волосся та ретельно очистіть шкіру голови.

 2. Після того як волосся злегка підсохне можна приступати до процедури.

 3. Продезінфікуйте мезороллер за допомогою хлоргексидину чи іншого дезінфекційного засобу.

 4. Ретельно розчешіть волосся і поділіть його на окремі пасма.

 5. Обробіть шкіру голови мезороллером, просуваючись від маківки до краю росту волосся. Не поспішайте, опрацювуйте ретельно кожну ділянку голови.

 6. Нанесіть активний засіб та чистими руками промасажуйте прикореневу зону протягом 2-5 хвилин. 

 7. Знову опрацюйте шкіру мезороллером для поліпшення вбирання речовин.

 8. Якщо у вас з'явилися неприємні відчуття під час повторної обробки мезороллером, то не проводьте її. Зупиніться на одному підході до або після нанесення лікувального складу.

 9. Нанесіть сироватку для волосся на чисту шкіру голови, приділяючи особливу увагу кореням волосся. Засіб не потребує змивання. Рекомендується після нанесення масажувати шкіру голови кілька хвилин м'якими рухами. Використовувати щоразу після миття голови.