Розпродаж!

994

Опис

Масаж гуаша обличчя та тіла сприяє покращенню стану шкіри. Завдяки регулярному масажу шкребком масажером “Лань”, стимулюється підшкірна рідина, включаючи лімфу, позбавляючи целюліту.

Завдяки активному припливу крові, помітно покращується стан шкіри, обличчя набуває здорового сяйва та гарних рис. Сьогодні техніка дуже популярна, оскільки освоїти її може кожна жінка. 

 

Шкребок має 4 робочих сторони для масажу гуаша та 4 робочих кути для точкового масажу. Може опрацьовувати як великі за площею ділянки тіла, так і невеличкі ділянки обличчя.

 

Великі бокові поверхні підійдуть для масажу гуаша спини, ніг, живота, сідниць.

Малими масажують руки, плечовий відділ, шию, обличчя. Кути різної величини дозволяють виконувати точковий масаж різних ділянок тіла в залежності від необхідності – від голови до підошов.

 

Масаж шкребком гуаша обов’язково необхідно проводити із олійкою для обличчя та тіла. В даному наборі пропонується хіт продажів арганова олійка для обличчя та олія ксименії для тіла. Окрім корисних властивостей, які вони в собі мстять, олійки призначені насамперед для того, щоб шкребок безболісно та комфортно ковзав по тілу, роблячи процедуру масажу комфортною, та максимально ефективною.

 

До набору входять:

 

Спосіб застосування:

  1. Нанесіть олію на ділянку, де будете проводити масаж. 
  2. Для проведення точкового масажу прикладайте один з кутів масажеру до тригерних точок, злегка натисніть та повільно провертайте за часовою стрілкою. Уникайте швидких та  різких рухів, не тисніть надмірно, процедура не має викликати болю чи дискомфорту.
  3. Для масажу гуаша поставте бічну заокруглену частину масажера на ділянку, яку будете опрацьовувати, під кутом 45 градусів. Рухайтесь по масажних лінях.
  4. Масувати одну лінію потрібно до почервоніння, але враховуйте, що після особливого активного масажу часом можуть залишатись синці й крововиливи (це нормально для гуа-ша масажу за умови, що не відчуваєте в процесі сильного болю чи дискомфорту).

 

Рекомендації по догляду за дерев'яним шкребком. Перед першим використанням протріть шкребок ватним диском, змоченим у хлоргексидині. Після процедури масажу протріть шкребок від залишків олії паперовою серветкою. НЕ МИЙТЕ шкребок водою та милом, не мочіть його. Зберігайте шкребок у мішечку, що йде у комплекті.