Розпродаж!

907

Опис

Набір для стрункості тіла рекомендований для корекції фігури, зменшення об'ємів тіла і позбавлення від зайвої рідини. Набір допомагає досягти швидкого візуального ефекту усунення «апельсинової кірки». Активні компоненти в складі засобів тонізують шкіру, сприяють посиленню лимфодренажа та активізують обмінні процеси. А регулярне проведення самомасажу, а також використання засобів з комплекту, дозволить не тільки запобігти появі "апельсинової кірки", але й значно поліпшити стан шкіри.

 

До набору входять:

1. Антицелюлітний охолоджуючий скраб для тіла Hillary Anti-cellulite Oil Scrub, 200 г;

2. Антицелюлітне масажне Detox мило Hillary, 100 г;

3. Масажна щітка для сухого масажу сизалева Hillary.

 

 

Спосіб застосування: 

 1. Використовуйте дренажну щітку до прийняття душу, на суху шкіру.

Якщо після масажу з'явилося відчуття печіння та/або червоні плями на шкірі, під час наступної процедури необхідно зменшити силу тиску і скоротити час впливу.

Правила масажу за допомогою масажної щітки:

 •  Процедура виконується прямими погладжуваннями і круговими рухами, розтирання виробляються знизу вгору, по лініях лімфотоку.

 • Почніть масаж з ніг, поступово піднімаючись вище. Круговими рухами обробіть стегна і сідниці, в області живота і грудей послабте тиск.

 • Розтирайте спину прямими рухами, від попереку і вище.

 • Довше та інтенсивніше розтирайте проблемні зони.

 • На завершення процедури помасажуйте руки та плечі легкими ковзаючими рухами.

 • Після сухого масажу необхідно прийняти контрастний душ, щоб змити частинки епідермісу та охолодити шкіру.

 • Розпочніть курс сухого масажу з трьох хвилин в день, щоб шкіра звикла до інтенсивного впливу, поступово збільшуючи час до 10-15 хвилин. Рекомендуємо проводити процедуру 3-4 рази в тиждень.

 • Не використовуйте щітку при важких формах захворювань (в тому числі судинних захворювань), в області відкритих пошкоджень шкіри. Не допускайте намокання щітки під час процедури. Застосовуйте у сухому вигляді на суху шкіру тіла без додаткового нанесення скрабів, кремів, масел і інших косметичних засобів. Обполосніть шкіру після процедури масажу сухого і тільки після цього використовуйте доглядовий засіб.

 1. Нанесіть розігріваючий скраб масажними рухами на вологу розігріту шкіру після душу, приділяючи особливу увагу проблемним ділянкам. Ретельно змити проточною водою. Використовувати 1-2 рази в тиждень.

 2. Під час душу використайте мило на ділянки, де найчастіше утворюється целюліт, круговими масажними рухами протягом 5 хвилин; Нанесіть розігріваючий скраб масажними рухами на вологу розігріту шкіру після душу, приділяючи особливу увагу проблемним ділянкам. Ретельно змити проточною водою. Використовувати 1-2 рази в тиждень.