Розпродаж!

602

Опис

Дерев’яний масажер у формі трикутника – чудовий помічник. Його можна використовувати для масажу ніг, рук або інших частин тіла.

Ефективний для покращення крово- та лімфообігу. Прекрасно підійде для самостійного розслаблюючого масажу.

 Цей багатофункціональний оздоровчий масажер поєднує масаж гуаша, точковий та релаксаційний масаж.

 

А крем-баттер, що входить до набору благотворно впливає на інертну і мляву шкіру, дає тонізуючий та освіжаючий ефект.

Використовується для догляду за проблемними ділянками тіла, які мають схильність до зниження пружності.

 

Комбінація для догляду за шкірою дозволить отримати швидкий результат! 

Увага! Крем-баттер продається у картонній коробочці. Лише у літній період тара може бути замінена.

 

До набору входять:

 

Спосіб застосування:

  1. Невелику кількість крем-баттеру розподіліть на чисту (вологу) шкіру. Може використовуватися як на все тіло, так і місцево, на сухі ділянки шкіри, які потребують живлення. Він буде танути прямо на очах від тепла твого тіла і добре вбиратися.
  2. Перед процедурою масажу, обов'язково використайте олійку для масажу, окрім корисних властивостей, що містить в собі олійка для тіла, вона допоможе шкребку легко та безболісно ковзати по тілу під час масажу гуаша. 
  3. Для проведення точкового масажу прикладайте один з кутів масажеру до тригерних точок, злегка натисніть та повільно провертайте за часовою стрілкою. Уникайте швидких та  різких рухів, не тисніть надмірно, процедура не має викликати болю чи дискомфорту.
  4. Для масажу гуаша поставте бічну заокруглену частину масажера на ділянку, яку будете опрацьовувати, під кутом 45 градусів. Рухайтесь по масажних лінях.
  5. Масувати одну лінію потрібно до почервоніння, але враховуйте, що після особливого активного масажу часом можуть залишатись синці й крововиливи (це нормально для гуа-ша масажу за умови, що не відчуваєте в процесі сильного болю чи дискомфорту).

 

 

Рекомендації по догляду за дерев'яним шкребком. Перед першим використанням протріть шкребок ватним диском, змоченим у хлоргексидині. Після процедури масажу протріть шкребок від залишків олії паперовою серветкою. НЕ МИЙТЕ шкребок водою та милом, не мочіть його. Зберігайте шкребок у мішечку, що йде у комплекті.