Розпродаж!

594

Опис

Ефективний масаж гуаша в домашніх умовах із професійним масажером  а також антицелюлітною олійкою для масажу з грейпфрутом у комбінації – потужний інструмент для отримання ефекту підтягнутого та пружного тіла. 

 

Багатофункціональний оздоровчий масажер поєднує масаж гуашаточковий та релаксаційний масаж. Його можна використовувати для масажу ніг, рук або інших частин тіла.

Ефективний для покращення крово- та лімфообігу. Прекрасно підійде для самостійного розслаблюючого масажу.

 

Антицелюлітна олійка із грейпфрутом опереджає появу целюліту, виводить зайву рідину, позбавляє від «апельсинової кірки».

Підвищує пружність, тонізує, завдяки грамотному поєднанню олії виноградних кісточок з ефірною олією грейпфрута.

 

До набору входять:

 

Спосіб застовання:

  1. Нанесіть олію грейпфрут на очищену шкіру проблемних ділянок легкими масажними рухами та перейдіть до процедури масажу.
  2. Для проведення точкового масажу прикладайте один з кутів масажеру до тригерних точок, злегка натисніть та повільно провертайте за часовою стрілкою. Уникайте швидких та  різких рухів, не тисніть надмірно, процедура не має викликати болю чи дискомфорту.
  3. Для масажу гуаша поставте бічну заокруглену частину масажера на ділянку, яку будете опрацьовувати, під кутом 45 градусів. Рухайтесь по масажних лінях.
  4. Масувати одну лінію потрібно до почервоніння, але враховуйте, що після особливого активного масажу часом можуть залишатись синці й крововиливи (це нормально для гуа-ша масажу за умови, що не відчуваєте в процесі сильного болю чи дискомфорту).

 

Рекомендації по догляду за дерев'яним шкребком. Перед першим використанням протріть шкребок ватним диском, змоченим у хлоргексидині. Після процедури масажу протріть шкребок від залишків олії паперовою серветкою. НЕ МИЙТЕ шкребок водою та милом, не мочіть його. Зберігайте шкребок у мішечку, що йде у комплекті.