Розпродаж!

1422

Опис

Тепер професійна процедура позбавлення від целюліту доступна і в домашніх умовах з Комплексом антицелюлітних обгортань з розігрівальним ефектом Hillary Anti-cellulite Bandage Warming Effect. 

 

Комплекс складається з 10 упаковок просочених активною рідиною обгортань, які мають тепловий, тонізуючий і лімфодренажний ефект. Завдяки такому термо-впливу на організм прискорюється обмін речовин, стимулюється спалювання жирової тканини та усувається проблема розтяжок і “апельсинової кірки“.

 

Зверніть увагу! Засіб високоактивний, тому можлива поява  печіння, що є нормальною реакцією шкіри. Ступінь розігрівального ефекту бандажів – від помірного до сильного, це залежить від індивідуальної чутливості шкіри. Влітку чутливість шкіри до розігрівальної дії екстракту ванілі може бути підвищена. Якщо відчуваєте сильне печіння, скоротіть час витримування бандажів до 10 хв. Не змивайте залишки засобу водою, інакше печіння посилиться. Полегшити відчуття допоможе протирання шкіри ватним диском, просоченим олією. Протирати потрібно легкими рухами без зайвого натиску. Ефект розігріву спостерігається ще протягом 40-60 хвилин після зняття бандажів.

 

А натуральна кокосова олія зволожить шкіру, зробить її пружною та еластичною. Зробить шкіру більш зволоженою і м'якою, а також призупиняє процеси старіння шкіри. 

 

До набору входять:

  1. Антицелюлітні обгортання з розігрівальним ефектом Hillary Anti-cellulite Bandage Warming Effect;

  2. Рафінована кокосова олія Hillary 100% Pure Coconut Oil, 500 мл.

 

Спосіб застосування: 

  1. Очистіть і висушіть шкіру. Нанесіть бинт на обрані проблемні ділянки. Зачекайте 20 хвилин. Зніміть бинти та акуратно масажуйте шкіру для повного вбирання рідини. Для досягнення оптимальних результатів використовуйте 2 рази в тиждень протягом 8-10 тижнів. Повторіть за потреби. Обгортання призначені для одноразового використання.

  2. Після душу, коли шкіра ще волога, щоб затримати частину вологи, нанесіть кокосову олію.