Розпродаж!

609

Опис

Набір засобів для догляду за волоссям на основі екстракту сереноа, чебрецю, збагачений протеїнами пшениці, ніацинамідом та інноваційним компонентом для відновлення волосся CRAMBISOL. Призначений  для ефективного очищення шкіри голови, догляду за волоссям та оздоровленням по всій довжині з терапевтичною дією проти випадання волосся

 

1. Шампунь делікатно видаляє забруднення зі шкіри голови, очищає стрижень волосся та отвори фолікулів, створюючи середовище для здорового росту волосся. Шампунь створений на основі рослинних поверхнево-активних речовин, які забезпечують розкішне спінювання, зберігають колір фарбованого волосся та не вимивають кератин після кератинового вирівнювання. 

 

2. Кондиціонер зміцнює, зволожує та полегшує розчісування волосся, живить і потовщує тонкі пасма, не обтяжуючи волосся.

 

3. Маска відновлює життєву силу волосся, особливо сухого по довжині, живить та пом'якшує, зміцнює волосяні фолікули, відновлює жировий баланс шкіри голови та волосся, сприяючи гладкості.

 

Активні компоненти

 

1. Нікотинова кислота (вона ж Ніацинамід, вітамін РР, вітамін В) впливає на судини шкіри голови, розширюючи їх, покращуючи кровообіг, налагоджуючи обмінні процеси та зміцнюючи захисний бар єр шкіри голови. 

 

Комплекс проти випадіння волосся Hillary Serenoa & РР Hair Loss Control

 

2. Екстракт сереноа продовжує тривалість життєвого циклу волосся, в результаті чого його випадіння скорочується. Оздоровлює шкіру, відновлюючи та підтримуючи нормальну мікрофлору. Сереноа блокує дію ферменту 5-альфа-редуктази, що перетворює тестостерон в дигідротестостерон (DHT). Висока кількість DHT в організмі може призвести до збільшення випадіння волосся.

Комплекс проти випадіння волосся Hillary Serenoa & РР Hair Loss Control

Сереноа зменшує кількість DHT, що потрапляє до волосяних фолікулів, тим самим зменшуючи ризик випадіння волосся. Крім того, цей екстракт містить антиоксиданти та жирні кислоти, які допомагають зміцнити волосся, покращують кровообіг у шкірі голови та забезпечують відмінний догляд за волоссям.

Комплекс проти випадіння волосся Hillary Serenoa & РР Hair Loss Control

 

3. CRAMBISOL – абіссінське масло і фітостероли – інноваційний кондиціонувальний компонент, що надає унікальні відчуття волоссю і шкірі.

Абіссінська олія миттєво пом'якшує, живить шкіру і захищає волосся. Забезпечує сяйво, швидке ефективне зволоження без "жирного"ефекту. Покращує розчісування волосся, полегшує укладання і знижує схильність до пошкодження і ламкості. Компонент покращує яскравість волосся шляхом впливу на кутикулу волосини. Остання складається з лусочок, скріплених керамідами, які відображають природне світло.

Комплекс проти випадіння волосся Hillary Serenoa & РР Hair Loss Control

!!! Радимо використовувати набір у комплексі з сироваткою проти випадіння волосся, особливо у випадках пов'язаних з андрогенним випадінням.

Зростання нового волосся – це природний процес, який відбувається поступово протягом 3-6 місяців, тому вимагає регулярності та терпіння. Необхідно продовжувати використання, щоб посилити та зберегти відростання, інакше випадіння волосся почнеться знову.

 

До комплексу входять: 

  1. Шампунь проти випадіння волосся Hillary Serenoa & РР Hair Loss Control, 250 мл;

  2. Кондиціонер проти випадіння волосся Hillary Serenoa & РР Hair Loss Control, 250 мл;

  3. Маска проти випадіння волосся Hillary Serenoa & РР Hair Loss Control, 200 мл. 

 

Спосіб застосування: 

  1. Нанесіть шампунь на мокре волосся і шкіру голови.  Масажуйте шкіру протягом 2-3 хвилин. Змийте водою.  Повторіть 2-3 рази.  Для профілактики та при сезонному випаданні волосся використовуйте 2-3 рази в тиждень протягом 1-2 місяців.  Для інтенсивної терапії випадання волосся використовуйте протягом 1-3 місяців.  При андрогенозалежній алопеції використовуйте постійно.

  2. Нанесіть кондиціонер на вологе чисте волосся і рівномірно розподіліть по всій довжині руками або за допомогою великого гребінця. Змити водою через 1-2 хвилини. Для проведення спа-ритуалу можна залишити на волоссі до 15-20 хвилин, з подальшим ополіскуванням водою.

  3. Використовуйте маску 1-2 рази на тиждень замість кондиціонера. Нанесіть маску шкіру голови і рівномірно розподіліть по всій довжині волосся руками або за допомогою великого гребінця.  Витримайте 10-15 хвилин. Змийте водою. 

 

Комплекс проти випадіння волосся Hillary Serenoa & РР Hair Loss Control