Розпродаж!

1149

Опис

Три кроки на шляху до здорової, сяючої та ультрачистої шкіри! В Комплекс Очищення для сухої та чутливої шкіри увійшло три ефективних і натуральних доглядових продукти, призначених для якісного очищення шкіри від макіяжу та ороговілих клітин без відчуття стягнутості та сухості. Всі продукти комплексу мають комфортний рН, дбайливо і глибоко очищують шкіру не порушуючи мікробіом.

 

До набору входять:

 

Спосіб застосування:

  1. Нанесіть достатню кількість міцелярної води на ватний диск. Круговими рухами пройдіться по обличчю, видаляючи макіяж і інші забруднення. Прикладіть просочений засобом диск до закритої повіки на 15-20 секунд для зняття макіяжу з очей. Після застосування міцелярної води рекомендується вмитися теплою водою і продовжити звичні етапи догляду за шкірою.
  2. Гідрофільну олію збовтайте перед застосуванням. Невелику кількість нанесіть на суху шкіру обличчя. Помасажуйте протягом декількох хвилин, за цей час гідрофільна олія ретельно розчинить жир, косметику та бруд. Змочіть руки водою та повторно помасажуйте обличчя, перетворюючи олію на емульсію. Змийте проточною водою. Умийтесь за допомогою пінки.
  3. Невелику кількість пінки нанесіть на вологе обличчя легкими масажним рухами, ретельно промийте обличчя водою.