Розпродаж!

1744

Опис

Комплекс HBS для інтенсивного догляду за тілом, обличчям та волоссям містить у собі всі необхідні засоби для повноцінного догляду

 

Інтенсивна сироватка зі стабілізованою формою вітаміну С вирівнює тонвідновлює та надає шкірі здорового сяйва.  Активно зволожує шкіру завдяки вмісту трегалози. Має антиоксидантну дію та захищає від руйнівної дії навколишнього середовища.

 

Мультиактивний комплекс для волосся з екстрактом шишок хмелю MULTI-ACTIVE HOP CONES надає можливість відростити здорове, красиве, шовковисте волосся. Сироватка проникає глибоко в шкіру голови та діє на клітинному рівні, стимулює ріст волосся та запобігає випадінню волосся, зберігаючи кількість та якість волосяних фолікулів.

 

Бальзам для тіла з унікальною пом'якшувальною комбінацією насиченої та поживної олії жожоба із двома ефірами, що  тануть при температурі шкіри, ефективно живлячи та надаючи їй шовковистості

 

До набору входять:

 

Спосіб застосування

  1. Нанесіть сироватку на очищену шкіру тонким шаром, дати увібратися 10-15 хвилин.
  2. Нанесіть активний засіб сироватки для волосся та чистими руками промасажуйте прикореневу зону протягом 2-5 хвилин

  3. Невелику кількість бальзаму нанесіть на чисту, злегка вологу шкіру тіла. Використовуйте бальзам щодня, вранці чи ввечері. Особливу увагу приділіть дуже сухим ділянкам, таким як лікті, коліна та стопи.