Опис

Гарячий віск преміум-класу. Має розкішний золотистий колір та особливу формулу з гіпоалергенними складниками та оліями для кращого розпарювання шкіри та, як наслідок, для ідеального видалення навіть найкоротших волосків. Особлива формула підходить для роботи по олії. 

Віск при нагріванні виділяє ніжний аромат,  що подарує  приємну Spa-процедуру. 

Гранули швидко плавиться при температурі 38-40 градусів. Віск ідеально лягає тонкою плівкою, що дозволяє захоплювати широкі зони для видалення, скорочуючи час процедури.  

 

Гранули Premium Gold призначені для депіляції усіх зон, не викликають подразнень та алергій. Віск  допустимо наносити на олію, яка застосовується до депіляції. Це дозволяє зробити процедуру більш комфортною і створює додатковий ефект догляду за шкірою. Для виконання процедури з попереднім нанесенням олії потрібен певний досвід у користуванні плівковими восками. 

Економний у використанні. З пахви можна видалити волоски однієї аплікацією, що зменшує  витрату засобу приблизно на 30%.

 

Спосіб застосування:

Вміст пакетика висипати в пластикову ємність. Розігріти гранули до температури 40-42 С. Отриману масу нанести на потрібну ділянку в напрямку росту волосся. Потім почекати 5-6 секунд до повного охолодження і зірвати одним рухом проти росту волосся.

 

Beauty-хак.

Радимо перед процедурою добре проскрабувати ділянки шкіри, що епілюються. У лінійці Hillary представлені скраби на сольовий і цукрової основі на будь-який смак і вибір.