Розпродаж!

1039

Опис

Базовий денний набір для догляду за шкірою в умовах міста.

 

Санскрін для щоденного використання з потужним захистом від UVA, UVB, HEV та IR випромінювання. Ідеально підійде для схильних до пігментації та світлошкірих людей, а також тих, хто тривалий час перебуває на сонці. Мікс фільтрів останнього покоління  Uvinul A plus BTinosorb М та Tinosorb S забезпечує потужний захист шкіри від сонця в умовах міста, адже працює при нанесенні у невеликих кількостях, не вимагає поновлення протягом дня та служить чудовою базою для макіяжу.

 

Гіалуронова сироватка Smart у комбінації утворює на шкірі найтоншу плівку, яка активно вбирає вологу з навколишнього середовища, зберігаючи її в роговому шарі, забезпечує поверхневе зволоження шкіри і одночасно встановлює захисний бар'єр.

Гіалуронова сироватка + Сонцезахисний крем для обличчя SPF 50+

Гіалуронова сироватка є відмінним засобом для пошкодженої шкіри, захищаючи її в той час, поки йдуть відновлювальні процеси.

 

До набору входять:

 

Спосіб застосування: 

  1. Невелику кількість гіалуронової сироватки потрібно нанести масажними рухами на чисту, вологу шкіру обличчя, шию і зону декольте. Використовуйте щодня, вранці (в тому числі і як активний засіб під денний крем) і ввечері.

2. Невелику кількість крему нанесіть на очищену шкіру обличчя дуже тонким шаром. Зачекайте 2-3 хв та нанесіть другий тонкий шар. В умовах пляжу чи тривалого передування на активному сонці необхідно оновлювати захист кожні 2 години.