Опис

Гречаний чай HILLARY — це чайний напій, який роблять з насіння татарської чорної гречки. Він містить безліч вітамінів і мінералів, допомагає організму позбавлятися від шлаків і токсинів, нормалізує метаболізм і рівень цукру.

Зерна чорної гречки містять багато клітковини, рослинний білок, чимало різноманітних флавоноїдів, крім того – рутин, мінерали і вітаміни А, РР, В, Е. Насіння татарської (або чорної) гречки приблизно вдвічі дрібніша, ніж звичайна гречана крупа.

Дієтологи рекомендують цей чай тим, хто страждає від зайвої ваги, цукрового діабету. Він також показаний в тих випадках, коли людина регулярно перебуває у стресовому стані, страждає від неврозу

 

Коли гречаний чай називають живильним, це не фігура мови – він і справді допомагає втамувати голод, а ще:

  • очищує від токсинів, виводить зайві рідини, покращує метаболізм і сприяє зниженню ваги;

  • зміцнює судини і серце, підвищує згортання крові;

  • нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту;

  • нормалізує концентрацію глюкози в крові;

  • підвищує імунітет і бореться з запальними процесами.

  • не містить кофеїн!

Чай з чорної гречки Hillary Tartary buckwheat tea

Спосіб заварювання чаю з чорної гречки:

Заварювати чорну гречку потрібно 1 ч.л. на 1 склянку кип’яченої води, що остигнула до 90 градусів. Напій розливають по кружках через 3-4 хвилини. Чорну гречку можна перезаварювати до 4 разів. 

У цього напою смак тонкий, хлібний, але його також можна напарити для більшої інтенсивності кольору і смаку. Насіння після заварювання можна навіть з'їсти, воно дійсно смачне, нагадує гречку, але незвичайна відмінність є. Крім цього воно ще й надзвичайно корисне.

Чай з чорної гречки Hillary Tartary buckwheat tea