Розпродаж!

761

Опис

Набір, що допоможе захистити шкіру від UVA / UVB променів, від проникнення пилу та інших забруднень, а також подбати про зволоження та відновлення шкіри обличчя.

Сонцезахисна зволожуюча сироватка активно зволожує і відновлює гідроліпідний баланс шкіри.

Для підсилення дії сироватки ідеально підійде гіалуронова сироватка Smart. Вона утворює на шкірі найтоншу плівку, яка активно вбирає вологу з навколишнього середовища, зберігаючи її в роговому шарі, забезпечує поверхневе зволоження шкіри і одночасно встановлює захисний бар'єр.

Сучасна інноваційна формула та високоефективні компоненти Експрес сироватки навколо очей Hillary Express Eye Serum допоможуть швидко позбавитись від темних кіл, мішків, під очима та зморшок. Ця сироватка активно зволожує та захищає тонку, чутливу шкіру навколо очей, доглядає за нею протягом дня або ночі.

 

До набору входять:

  1. Сонцезахисна зволожуюча сироватка з вітаміном С SPF30 Hillary Sunscreen moisturier serum Vitamin C SPF30, 30 мл;
  2. Гіалуронова сироватка Hillary Smart Hyaluronic, 30 мл;
  3. Експрес сироватка навколо очей Hillary Express Eye Serum, 10 г.

 

Спосіб застосування:

  1. Невелику кількість гіалуронової сироватки потрібно нанести масажними рухами на чисту, вологу шкіру обличчя, шию і зону декольте. Використовуйте щодня, вранці (в тому числі і як активний засіб під денний крем) і ввечері.
  2. Невелику кількість експрес сироватки нанесіть кінчиками пальців на добре очищену шкіру навколо очей. Застосовуйте один або два рази на день.
  3. Сонцезахисну сироватку потрібно наносити в останню чергу, акуратно помасажувати до повного вбирання. Застосовувати за пів години до виходу з приміщення. За умов тривалого перебування на сонці поновлювати кожні 3 години.