Розпродаж!

1052

Опис

Догляд за шкірою обличчя для чоловіків – Must have у сучасних умовах життя. 

Чоловіча шкіра дуже страждає від забруднень, потовиділення і жорсткої води. Догляд за обличчям для чоловіків така ж необхідність, як щоденне гоління і умивання.

Потужний вплив тютюну, алкоголю, сонця, щоденна процедура гоління, використання спиртових лосьйонів і пінок для гоління залишають зморшки і роблячи шкіру чутливою, а велика кількість шкірного сала на шкірі у чоловіків провокує жирний блиск і появу вугрів. 

Шкіра чоловіків більш пружна і щільна, завдяки 2 природним бонусам – тестостерону і колагену. Але догляд за шкірою не сильно відрізняється від жіночого. Ми підготували універсальні засоби для щоденного догляду за шкірою обличчя чоловіків.

 

Гідрофільна олія ретельно видалить навіть найстійкіший макіяж, пінка глибокого очистить шкіру після гідрофільної олії, тонік відмінно освіжить і зволожить шкіру, а крем наповнить шкіру вітамінами 5 олій і посилить захисну функцію шкіри від негативних факторів протягом усього дня.

 

До набору входить: 

 

Спосіб застосування:

  1. Невелику кількість гідрофільної олії Hillary Cleansing Oil + 5 oils, попередньо збовтуючи, нанесіть на суху шкіру обличчя. Помасажуйте протягом декількох хвилин, за цей час гідрофільна олія ретельно розчинить жир, косметику і бруд. Змочіть руки водою і повторно помасажувати обличчя, перетворюючи олію в емульсію. Змийте проточною водою;

  2. Після очищення шкіри гідрофільною олією, використовуйте для вмивання невелику кількість очищуючої пінки Hillary Cleansing Foam + 5 oils. Нанесіть її на вологе обличчя легкими масажними рухами, ретельно сполосніть обличчя водою;

  3. На очищену шкіру нанесіть відновлюючий тонік для обличчя Hillary Centella Toner;

  4. В якості заключного етапу – нанесіть на очищену шкіру крем для обличчя Hillary Corneotherapy Intense Сare 5 oil's, втираючи його до повного вбирання.