Розпродаж!

618

Опис

Антицелюлітний набір "Вогонь" створений для активної боротьби з целюлітом і складається з 3 активних засобів в боротьбі з недосконалостями шкіри – антицелюлітної масажної олії з грейпфрутом, масажного мила спеціальної ергономічної форми і розігріваючого антицелюлітного скрабу з медом, імбирем, перцем чилі і кавою. Антицелюлітна олія Грейпфрут Hillary Grapefruit Anti Cellulite, 100 мл поверне шкірі еластичність, пружність і м'якість. Зробить менш помітними прояви розтяжок і целюліту. Антицелюлітний розігріваючий скраб допомагає досягти швидкого візуального усунення ефекту «апельсинової кірки». Завдяки розігріваючим властивостям, поєднаним з масажним ефектом скрабу, результат не змушує себе довго чекати. А антицелюлітне масажне мило допомагає зменшити прояви целюліту, розгладжує поверхню, усуває ефект апельсинової кірки на шкірі. Абразивні часточки у складі, ефективно відлущують ороговілий шар, забезпечуючи відчуття цілковитої гладкості та комфорту. Завдяки спеціальній ергономічній формі, мило легко і просто використовувати.

 

До набору входять: 

  1. Антицелюлітна олія Грейпфрут Hillary Grapefruit Anti Cellulite, 100 мл;

  2. Антицелюлітний розігріваючий скраб для тіла Hillary Anti-cellulite Oil Scrub, 200 г;

  3. Антицелюлітне масажне мило Hillary, 100 г. 

 

Спосіб застосування:

  1. Під час душу використайте мило на ділянки, де найчастіше утворюється целюліт, круговими масажними рухами протягом 5 хвилин;

  2. Масажними рухами нанесіть на вологу розігріту шкіру після душу, приділяючи особливу увагу проблемним ділянкам. Ретельно змийте проточною водою. Використовувати 1-2 рази в тиждень.

  3. Нанесіть антицелюлітну олію на вологу чисту шкіру м'якими масажними рухами у напрямку від ніг до шиї, приділяючи особливу увагу проблемним зонам.