Розпродаж!

618

Опис

Антицелюлітний набір "Лід" створений для активної боротьби з целюлітом і складається з 3 дієвих засобів в боротьбі з недосконалостями шкіри – антицелюлітної масажної олії з грейпфрутом, масажного мила спеціальної ергономічної форми і охолоджуючого антицелюлітного скрабу з кокосовою стружкою, ментолом та м'ятою. Антицелюлітна олія Грейпфрут поверне шкірі пружність, тонус і виведе зайву рідину, зробить менш помітними прояви розтяжок і целюліту, а також зробить шкіру еластичною і пружною та позбавить від «апельсинової кірки». Антицелюлітне масажне мило допоможе зменшити прояви целюліту, розгладить поверхню, усуне ефект апельсинової кірки на шкірі.  Антицелюлітний охолоджуючий скраб для тіла допомагає домогтися швидкого візуального усунення ефекту «апельсинової кірки». Шкіра стає підтягнутою, пружною, рівною і гладкою. Завдяки охолоджуючим властивостями засіб тонізує шкіру і уповільнює накопичення жирів.

 

До набору входять:

  1. Антицелюлітна олія Грейпфрут Hillary Grapefruit Anti Cellulite, 100 мл;

  2. Антицелюлітний охолоджуючий скраб для тіла Hillary Anti-cellulite Oil Scrub, 200 г

  3. Антицелюлітне масажне мило Hillary, 100 г. 

 

Спосіб застосування:

  1. Під час душу використайте мило на ділянки, де найчастіше утворюється целюліт, круговими масажними рухами протягом 5 хвилин;

  2. Масажними рухами нанесіть на вологу розігріту шкіру після душу скраб для тіла, приділяючи особливу увагу проблемним ділянкам. Ретельно змийте проточною водою. Використовувати 1-2 рази в тиждень.

  3. Нанесіть антицелюлітну олію на вологу чисту шкіру м'якими масажними рухами у напрямку від ніг до шиї, приділяючи особливу увагу проблемним зонам.